Biz Kimiz?


ÖNCELİĞİMİZ İNSANDIR!

2011 yılında Kurucumuz Sedat Kekeç ile İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini en iyi şekilde verebilmek, hizmet verdiği firmalara bu konuda üst düzey çözüm ortaklığı yapmak amacıyla yola çıkan Dört Es Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi kurulduğu tarihten bugüne kadar geçen sürede kendisini ve ekibini sürekli geliştirerek kendine güvenilir ve saygın bir yer edinmiştir. Mükemmel bir sağlık ve Güvenlik standartlarının oluşturulması Türkiye de yaşamın her alanında yasal bir gerekliliktir.Dört Es OSGB olarak teorik çözümler ile birlikte pratik çözüm önerileri de sunarak firmaların ve çalışanlarının yasal uyum süreçlerini en iyi şekilde yönetme gayreti içerisindeyiz.

Sadık amaçlar ile belirlenen tüm faaliyetlerimiz kamu ve özel sektör yararı içindir.,

Rolümüz; Devletimizi ve İşinizi korumak için en yüksek sağlık, güvenlik ve çevre standartlarına ulaşmanıza yardımcı olmak, işyerinde kimsenin yaralanmadığından ve hasta olmadığından emin olmaktır. Mesleğimiz ; profesyonellerin hem çalışanların hem de geleceklerinin yüksek standartlara ulaşmasına yardımcı olmak, işlerin sağlıklı ve güvenli olarak yürütüldüğü bir kültür oluşturmaktır.

2011 yılından bugüne bir dizi sağlık ve güvenlik nitelikleri geliştirdik. Bunları hizmet verdiğimiz yerlerde uygulayarak gözlemledik ve uygulanabilirliğini günden güne arttırdık. İş Sağlığı ve Güvenliği çözüm ortaklığı görevlerimizi yerine getiriyorken; firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda en akılcı ve en verimli çözümlerin üretilmesinin temelin de Dört Es Ailesine bağlı herkesin bu işi büyük bir sevgiyle yapması yatmaktadır.

Şeffaflık ve Dürüstlük en temel ilkelerimizden biridir. Önceliğimiz İNSAN’dır! Gelişimimize yardımcı olan ve sürekliliğini sağlayan tüm iş ortaklarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Ve sizlere sağlıklı bir çalışma hayatı diliyoruz.